Відгуки про компанію Моніка
- Юля М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре,дуже всем дякую
- Ія С.
Відкрила маску а там жах.Вона вся порвана шматочками.дуже засмучена.не рекомендую продавця!
- Тамара К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Марина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Диана Т.
- Вікторія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юрий С.
- Наталія Т.
