Відгуки про компанію Моніка
- Юрий П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримав замовлення, все ок, але баночки в пилюці, ніби коробка стояла десь відчинена
- Игорь З.
- Сергій Д.
- Василь А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Маргарита Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ірина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Диана Б.
- Сергій Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна С.
Не актуальна інформація на сторінці
