Молочко для тіла La Sultane De Saba Body Lotion Malasia Jasmine And Tropical Flowers Fragrance 200 г
1 695 ₴
1 525,50 ₴
- В наявності
- +380 (95) 324-36-35
Молочко для тіла La Sultane De Saba Body Lotion Malasia Jasmine And Tropical Flowers Fragrance 200 г - це розкішний засіб, який поєднує в собі зволоження і тонкий аромат екзотичних квітів.
Збагачене натуральними інгредієнтами, молочко глибоко зволожує та живить шкіру, залишаючи її м'якою та бархатистою. Його легка текстура швидко вбирається, не залишаючи відчуття липкості, а вишуканий аромат жасмину та тропічних квітів переносить вас в атмосферу малайзійських садів.
Активні компоненти
- Олія солодкого мигдалю: живить та пом'якшує шкіру.
- Екстракт жасмину: має зволожуючі та заспокійливі властивості.
- Тропічні квіти: надають аромату екзотичної свіжості та тонкості.
Ароматична композиція
- Верхні ноти: Свіжі акценти квітів.
- Ноти серця: Жасмин - ніжний і обволікаючий.
- Базові ноти: Теплий екзотичний шлейф.
Молочко ідеально підходить для повсякденного догляду за шкірою, наповнюючи її життєвою енергією і залишаючи легкий аромат, який тримається протягом усього дня. Воно подарує вам відчуття розкоші та гармонії, зробивши щоденний догляд за тілом особливим ритуалом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | La Sultane de Saba |
| Країна виробник | Франція |
| Вік | 18+ |
| Дія | Зволожуюче |
| Класифікація косметичного засобу | Мідл-маркет |
| Об`єм | 200 мл |
| Область застосування | Тіло |
| Призначення і результат | Пом'якшення, Зволоження |
| Тип засобу | Молочко |
| Тип крему | Зволожуючий |
| Тип шкіри | Всі типи шкіри |
| Упаковка засобу | Тюбик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | La Sultane de Saba |
- Ціна: 1 525,50 ₴


