Гель-лак Luna Color №075 13 мл
250 ₴
- В наявності
- Код: 047-2123
+380 (67) 880-03-96
- +380 (95) 324-36-35
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гель-лак Luna Color №075 13 мл - це стильне покриття, яке додасть нігтям насичений і вишуканий відтінок. Колір №075 відрізняється глибиною та універсальністю, чудово підходячи для будь-якого випадку – від повсякденного образу до урочистих заходів.
Гель-лак має густу текстуру, яка рівномірно наноситься без розлучень і смуг. Високопигментована формула забезпечує щільне покриття з першого шару. Фінальний результат – гладкі нігті з глянцевим блиском, які зберігають доглянутий вигляд протягом кількох тижнів.
Особливості:
- Насичений відтінок: Глибокий виразний колір ідеально підходить для створення елегантного манікюру.
- Довговічність: Покриття стійке до сколів та тріщин, тримається до трьох тижнів.
- Глянцевий фініш: Забезпечує ефект дзеркального блиску.
- Економічний об'єм: Флакон 13 мл дозволяє використовувати засіб тривалий час.
Спосіб застосування
Нанесіть гель-лак на попередньо підготовлені нігті в один або два шари, просушуючи кожен шар LED/UV-лампі. Для завершення манікюру використовуйте топове покриття для захисту та посилення блиску.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luna |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Об`єм | 13 мл |
| Тип | Гель-лак |
| Тип декоративного лаку | Гелевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Luna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


