Пензлик для макіяжу з аплікатором для тіней SPL
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 97524
- +380 (95) 324-36-35
Пензлик для макіяжу з аплікатором для тіней від SPL - це ідеальний інструмент для створення професійного та бездоганного макіяжу очей. Завдяки високоякісним матеріалам та інноваційному дизайну, цей пензлик дозволяє легко і точно наносити тіні на повіки та створювати різноманітні образи.
Особливості:
-
Двосторонній дизайн: Пензлик обладнаний аплікатором для тіней з одного боку і пушистим пензлем для змішування та нанесення з іншого.
-
Високоякісні матеріали: Волокна пензля стійкі та приємні на дотик, дозволяючи легко і рівномірно розподіляти тіні.
-
Легкість в застосуванні: За допомогою аплікатора легко наносити тіні, а пушистий пензель дозволяє змішувати та створювати переходи між кольорами.
-
Компактний та зручний: Розмір пензлика ідеально підходить для подорожей чи використання вдома, а зручна ручка забезпечує комфортну утриманість.
-
Універсальний застосування: Підходить для нанесення різних видів тіней, від матових до блискучих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комплектація пензликами | Кисть для тіней |
| Кількість | 1 шт. |
| Тип пензля | Аплікатор і пензлик |
- Ціна: 39 ₴


